Graco Сон Suite Bassinet Душек Маска, Navajo , 8.6x0.98x6.3 Инчи (Пакување од 1)
Свеж

Graco Сон Suite Bassinet Душек Маска, Navajo , 8.6x0.98x6.3 Инчи (Пакување од 1)

DEN 349.20

Достапно е за нарачката

На душек поклопецот е дизајниран да се вклопуваат во Сон Suite Bassinet така бебето може да имаат удобен, свежо место за одмор.Практичен и машина перат : bassinet душек покрие создава свеж место за вашето бебе.Душек корица има Сит се Вклопуваат џеб за да се обезбеди безбедна одговара.Сон Suite Bassinet душек покрие доаѓа со Велкро прилози, така што останува безбедно место, дури и кога bassinet ротира да се промени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.