Сè Деца Розова & Аква Сирена Деца Нап Мат со Перница & Ќебе, Аква, Розова, Лаванда, Бела
Свеж

Сè Деца Розова & Аква Сирена Деца Нап Мат со Перница & Ќебе, Аква, Розова, Лаванда, Бела

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

Микрофибер,Полиестер.Увезени. 35.5 во x 46 во.Вклучува деца перница, quilted нап мат и нежно ќебе.Нап мат е направен од супер-меки, 100% полиестер микрофибер ткаенини за snuggly спиење површината.На quilted материјал, исто така, значи nap мат е целосно машина-перат, што расчистување нема проблем!.Мат карактеристики изградена-во рачки од надвор за лесен транспорт на дневните, училиште или на патот посета на Бабата, едноставно да навивам и да си одат!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.