Метла и прашина пан Сет, Прав со Четка и Прашина пан Мала група, Четка во Рака, Рака Метла, Метла и Dustpan Мала група (Пакување од 2)
Свеж

Метла и прашина пан Сет, Прав со Четка и Прашина пан Мала група, Четка во Рака, Рака Метла, Метла и Dustpan

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Dustpan и Четка во Собата : На dustpan помага во апсењето прашина за лесно отстранување & четка е посочи совет го прави лесно да се постигне пукнатини и мали простори.Тоа е добра алатка за бришење прашина бришење прашина мали површини.Dustpan : Оваа гума dustpan усна стапици на прашина да биде искористена од страна на dustpan.Тоа е лесна за употреба и ќе го намали грижите на прав паѓа надвор од dustpan така што лесно може да се фрлени во ѓубре.Прашината на четка - Користете го овој трајни прашина метла за убедливо остатоци во dustpan.Четка е дизајниран да имаат укажа совет кој овозможува да се исчисти тешко да се постигне агли и тесни места.Лесно складирање - секој четка и dustpan поставите има дупка на крајот на својата справи со цел да се овозможи виси меѓу користи и за лесни за складирање.Елегантни боја и дизајн - модерната, мазна и елегантен дизајн на оваа метла и прашина пан поставете ги прави погодни за чување во секоја соба.Нашите dustpan и четка се достапни во различни бои.Посочената совет на четка структура овозможува лесно чистење на тесни агли и пукнатини.На dustpan обезбедува максимална подигнување на прашина како нејзините усни се вклопува во станот против подот.Мекото контрола на четка овозможува тоа да се вклопи удобно во dustpan за лесни за складирање.Изградена во чешел на dustpan овозможува лесно чистење на нечистотијата од четка влакната.Овој производ е дизајниран да се направи вашиот чистење едноставно и забавно!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.