Јордан & Џуди Рака Метла И Dustpan Сет, Мини Dustpan Со Четка, Рачни Мулти-Функционални Cleaning Tool
Свеж

Јордан & Џуди Рака Метла И Dustpan Сет, Мини Dustpan Со Четка, Рачни Мулти-Функционални Cleaning Tool

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

【Живот Партнер】Тоа може брзо ги чисти десктоп.Покрај тоа што е добар помошник за мајката, тоа совршен за дете оброк мензи, или како мини Домаќинство, Градинка Подарок Сет за деца, развивање на добри навики за деца. 【Флексибилни Или впие во вода за длабоко чистење и потоа да се исуши во вентилирани област.Пакет се Вклучени : 1x метла четка, 1 x прашина тавата.Задоволство Да Се Гарантира.Јордан и Џуди се среќен пар со петнаесет години на богато искуство во домот, мебел индустрија.Тие се сретнаа, падна во љубов, и заеднички да се создаде Jordans извршување на модата начин на живот.Изберете Јордан&Џуди, Донесе Топлината На Вашиот Дом!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.