Unger Телескопски Ергономски Dustpan и Метла
Свеж

Unger Телескопски Ергономски Dustpan и Метла

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Се продаваат како 1 Секој.За брзо отстранување на остатоци без виткање.Телескопски карактеристика овозможува рачки за да се зголеми до 10" да се приспособат на работникот висина.Ергономски се справи со минимизира рака и зглобовите вирус.Метла придава на dustpan рачка за лесно чување и пронаоѓање.Вртливата dustpan се отвора кога база хитови подот и паѓа без одлевање неговата содржина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.