Тешко Човек 2VEY3 Прашина Пан, Сина
Свеж

Тешко Човек 2VEY3 Прашина Пан, Сина

DEN 1320.00

Достапно е за нарачката

Цена За : Секоја Карактеристики : Тешки, Брзи Трансферот Прозорци Предмет : Рачни Прашина Пан Боја : Сина вкупна Должина : 12" вкупна Ширина : 12" се Справи со Должина : 5-7/8" Боја Кодирање Систем : Нема Материјал : Пластични Земја на Потекло (предмет на промена) : Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.