Приватна Сопственост Знак, Без Лов или Trespassing Знак, 12x12 Octagon во Облик на ' Рѓа Слободни Алуминиум, Временските/Исчезнат Отпорни, Лесно Монтирање, Внатрешна/Надворешна
Свеж

Приватна Сопственост Знак, Без Лов или Trespassing Знак, 12x12 Octagon во Облик на ' Рѓа Слободни Алуминиум,

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ - Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите знаци.Изработени од 100% рѓа слободни силна алуминиум, и ќе остане добар како нови, дури и по многу години на внатрешна или надворешна употреба.Плус, нашите знаци се направени во САД!. ✔ НЕ БЛЕДНЕЕ - графика и wordings ќе го издржат елементи и нема да исчезнат, без разлика на сонце, дожд, или други екстремни временски услови. ✔ ПРЕД-DRILLED ДУПКИ ЗА ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ - Сите од нашата премиум знаци имаат 4 пред-drilled дупки и лесно може да се монтира на секоја површина.Нема потреба за лепило или специјална опрема!. ✔ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - имаме внимателно дизајнирани овој знак, со оглед на секој аспект.Овој уникатен големина дава можност за текстот да се издвоите и да биде лесно да се разбере без создавање на агресивна средина!. ✔ ПРОФЕСИОНАЛНИ ГРАФИЧКИ - Идеален за дома & двор се користи и за професионални бизниси, нашите знаци се внимателно дизајнирани да изгледаат елегантни, веродостојни и лесно да се прочита.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.