Casematix Розово Злато Earbud Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Пупки Живеат или Пупки+ Точно Безжична Earbuds Bluetooth , Клип На Carabiner Влијание Заштита
Свеж

Casematix Розово Злато Earbud Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Пупки Живеат или Пупки+ Точно Безжична Earbuds

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

CASEMATIX Компактен Розово Злато Earbuds Случај за Новиот Samsung Galaxy Пупки+ , Samsung Galaxy Пупки Живеат и Оригинална Samsung Вистински Безжични Слушалки со Додаток Џеб за Полнење Кабел - Вклучува футрола Само.Отпорен на вода карбонски влакна стил ЕВА екстериер ги штити и чува Samsung Галакси Пупки 2020 и Полнење Кабел - Ги уво пупки заштитени од капки, нечистотија и гребнатини.Компактен моделирани патување дизајн со carabiner безбедно да се носи bluetooth слушалки додека исечени на појас, ранец или го исфрли во кеса.Лиен дизајн се вклопува удобно Samsung Галакси главата телефони, слушалки , надворешен мерки 3.25" x 2.5" x 1.75".Поместена отпорен на гребење внатрешни работи и додатокот џеб држи Samsung Галакси Безжична Пупки СМ-R170 NZKAXAR заштитени и организирани во стилски розово злато слушалки случај.Идеален за донесување на вашиот Безжичен Samsung Галакси Пупки + Earbuds да салата, одмор или за складирање – ВКЛУЧУВА СЛУЧАЈ САМО И НЕ Е ПОВРЗАН СО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ.CASEMATIX Компактен Розово Злато Патување Случај Специјално Дизајнирани За Samsung Пупки 2020 Со Додаток Џеб За Полнење Кабел - ВКЛУЧУВА СЛУЧАЈ , CLIP-ЗА CARABINER Трајни Отпорен на Вода ЕВА го Штити и Чува Галакси Пупки 2020 и Полнење Кабел - Чувајте ги Вашите Галакси Пупки Заштитени Од Капки , Нечистотија , Влага и Scratches Compact Моделирани Патување Дизајн Со Carabiner Безбедно Да се Носат Samsung Airpods - Клип На Појас , Ранец или Фрли во Кеса, Додека Samsung Earbuds се во Безжични Полнење Случај.Лиен Дизајн се Вклопува Удобно Галакси Пупки , Екстериерни Мерки 3.25" x 2.5" x 1.75"Поместена Отпорен на Гребење Внатрешни работи и Додатокот Мрежа нето-да се задржи Samsung Галакси Безжична Пупки Заштитени и Organized Ideal За донесување на вашиот Samsung Галакси Earbuds Безжична на Салата , Одмор или Секојдневниот Складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.