Zeesink Потоне Заштитници за Кујнски Мијалник,Кујна Потоне Мрежа,Потоне Решетки Големина 24 13/16 X 13 со Центарот на Мозоци,Потоне на Дното Мрежа за Еден Потоне Сад
Свеж

Zeesink Потоне Заштитници за Кујнски Мијалник,Кујна Потоне Мрежа,Потоне Решетки Големина 24 13/16 X 13 со Центарот

DEN 1127.76

Достапно е за нарачката

Потоне Заштитници со Средна Големина : 24 13/16" X 13".Кујнски Мијалник Мрежа со Нерѓосувачки Челик Изградба и Центар на Мозоци Дупка Дизајн.Потоне Решетки со Заштитни Гумени Нозе и Браници да се Заштити Потоне Површина од Гребење.Потоне на Дното Мрежа, исто така може да се Користи како Сушење Потоне Решетката за Стакло и Dinnerware.Како да се Избере Точниот Потоне Мрежа Големина : Мерење на Должина и Ширина во Внатрешноста на Мијалникот, од 1" Висок на Потоне на Дното.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.