Велс Sinkware JZU1919-8 Кујна/Бар Потоне, од не ' Рѓосувачки Челик
Свеж

Велс Sinkware JZU1919-8 Кујна/Бар Потоне, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2354.16

Достапно е за нарачката

18 мерач undermount кујна/prepsink.Тип на 304 Премија од не ' рѓосувачки челик.Ексклузивно UNIPOLISH полирање техника.Во согласност и единствен Dura Satin заврши.Едно парче изградба.Станот потоне на дното.Тешки звук абсорбента слој & баласт.Рамна или 1/4" открие 2-in1 исечок дефиниција.Исцедете дупки : 3-1/2" , Потрошувачка сместување : офсет кон назад.Монтажа хардвер вклучени.JZU1919-8 Карактеристики : -Џез Серија колекција. -18 Мерач undermount кујна/првично потоне. -Тип на 304 премија од не ' рѓосувачки челик. -Ексклузивна unipolish полирање техника. -Рамни потоне на дното. -Доследно и единствен Dura Satin заврши.Инсталација Тип : -Undermount.Крај : -Не ' Рѓосувачки Челик.Хардвер Крај : -Не ' Рѓосувачки Челик.Материјал : -не ' Рѓосувачки челик.Хардвер Материјал : -Не ' Рѓосувачки Челик.Број на Басени : -1. Потоне Форма : -Кружни.Број на Славина Дупки : -0. Комерцијална Употреба : -Да.Димензии : -Ограничена доживотна гаранција. -Исплакнете или 0.25" открие 2-во-1 исечок дефиниција.Целокупната Потоне Длабочина - Врвот до Дното : -7.5".Целокупната Должина - страна на Страна : -18.25".Вкупна Ширина - Напред-Назад : -18.25".Целокупниот Производ Тежина : -11 lbs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.