Lordear 10 x 18 Undermount Бар Првично Потоне 16 Мерач Нерѓосувачки Челик Мали Влажни Бар RV Кујнски Мијалник Еден Сад Undermount Потоне Слив
Свеж

Lordear 10 x 18 Undermount Бар Првично Потоне 16 Мерач Нерѓосувачки Челик Мали Влажни Бар RV Кујнски Мијалник

DEN 3336.00

Достапно е за нарачката

❤ T304 16 Мерач од не ' Рѓосувачки Челик - lordear бар првично мијалник направен од дебела нерѓосувачки челик има добра тон на луксузен потоне, брусен финиш е издржлив, топлина, дамка-, нула-и дент-отпор. ❤ Undermount влажни бар потоне со R10 помал радиус круг агол, проширување дизајн го зголемува капацитетот, се Зголеми потоне простор за чистење.Лесно да се чисти и долготрајни. ❤ Мини влажни бар потоне со X-облик диверзија вода дизајн, нежно скатен дното што го спречува стои на вода во внатрешноста на сад брзо дренажа, нема блокада. ❤ Кујнски Мијалник надворешните димензии 10"x18"x8" инчи (Минимум кабинет големина е 13 инчен); Она што е во кутијата : Вклучуваат 10-инчен нерѓосувачки челик undermount бар првично кујнски мијалник, на 304 нерѓосувачки челик сад мрежа, кошница цедилка, сушење багажник, исечок дефиниција, инсталација и вовед. ❤ Гаранција : Ограничена доживотна гаранција, ние нудиме целосна поддршка за услуга на клиентите до задоволство ако купите нашите потоне.Стил : 10"x18"x8" | Боја : не ' Рѓосувачки Челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.