ZUHNE Нерѓосувачки Челик Еден Сад Кујнски Мијалник со Поместување на Мозоци (33x22 Пад)
Свеж

ZUHNE Нерѓосувачки Челик Еден Сад Кујнски Мијалник со Поместување на Мозоци (33x22 Пад)

DEN 1968.00

Достапно е за нарачката

ФОРУМОТ се ИСЦЕДИ OPTIONS Undermount потоне со реверзибилна лево или десно за потрошувачка ИЛИ на врвот на планината потоне со право на мозоци и една дупка дек - вежба дополнителни палубата дупки без voiding гаранција.'РЃА ДОКАЗ НЕРЃОСУВАЧКИ ПОТОНЕ Влијание и отпорен на гребење 16-Мерач 18/10 T304 внатре кон надвор - фрли тешки фрлија во песна или топла тави директно од фурната без ризик од дент или оштетување.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ КАБИНЕТИ Откажете бучава и вибрации со 2.5 x подобра изолација од било кој друг бренд – рамна мраз или се одмрзне, без да предизвика кондензат штета да потоне cabinetry.НАЈЛЕСЕН ПОТОНЕ ДА се ОДРЖИ Нежно криви аглите чисти во секунди и скатен база канализација и суши побрзо – истата бранеа заврши како премија кујнски апарати.НАЈБЕЗБЕДНО ИЗБОР Сертифициран за САД и Канада кодови – Компатибилен со канти за отпадоци - Дневна поддршка на производот од НАС call центар – Zuhne е БББ А+ оценет и Inc5000 најбрзо растечките Американската во сопственост и управувани бренд.А+ Заштитен Додатоци. 3rd Партија Тестирани и Оценет.Поддршка од НАС Call Center.САД/Канада Код Согласност.Одвојте време за готвење & чистење со заштитен додатоци кои се елиминира нередот & оптимизира просторот.Независно оценет & вклучени во популарната кујна блогови. "Со доведување на квалитетни материјали & изработка, Zuhne го свртел вниманието & благодарност на голем број клиенти.Се смета за еден од најдобрите кујнски мијалник во последните неколку години.".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.