Велс Sinkware CMT1515-6 22 мерач Еден Сад на Врвот на Планината Кујнски Мијалник, од не ' Рѓосувачки Челик
Свеж

Велс Sinkware CMT1515-6 22 мерач Еден Сад на Врвот на Планината Кујнски Мијалник, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1716.00

Достапно е за нарачката

22 Мерач Drop-in, отпорен на гребење мат финиш, огледало означениот раб.Тип на 304 Премија од не ' рѓосувачки челик.Тешки звук абсорбента слој & баласт.Intelli-Притисне лесна едно парче изградба.Исцедете дупки : 3 1/2", Потрошувачка сместување : центрирани.Монтажа хардвер вклучени.Тапа дупка на Центар.Во согласност со ASMEA 112.19.3-2008/АДС B45.4-08. Големина : 15" | Стил : Потоне Само.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.