KOHLER К-5872-5UA1-47 Riverby Кујнски Мијалник, 28X25X13 инчи, Бадем
Свеж

KOHLER К-5872-5UA1-47 Riverby Кујнски Мијалник, 28X25X13 инчи, Бадем

DEN 1557.60

Достапно е за нарачката

28" минималната основица кабинет ширина.Еден сад. 9" длабочина.Пет преголеми тапа дупки.Големите дупки се овозможи лесна инсталација на чешми и додатоци.Сад падини 2 степени кон исцеди за да се минимизира водата pooling.Форумот на мозоци ја зголемува workspace во мијалникот и простор за складирање под.Мала големина одговара на компактен простори.Цедилка не се вклучени.Содржи не ' рѓосувачки челик потоне решетката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.