OUGOO 25 x 18inch Капка-во Тесна Црна Радиус од не ' Рѓосувачки Челик Topmount Кујнски Мијалник Еден Сад
Свеж

OUGOO 25 x 18inch Капка-во Тесна Црна Радиус од не ' Рѓосувачки Челик Topmount Кујнски Мијалник Еден Сад

DEN 4559.76

Достапно е за нарачката

【Topmount Кујнски Мијалник】 18 МЕРАЧ дебели премиум Т-304 одделение од нерѓосувачки челик (18/10 Хром/Никел) - 37% подебели отколку повеќето стандардни садопери. 【Звук-доказ Кујнски Мијалник】Звук-апсорпција undercoating и звук-dampening гумени влошки се направени оваа quietest потоне.Придобивки : ① се Минимизира водата drumping звук и ги намалува вибрациите; ② ја Намалува кондензацијата на долната страна на мијалник, држи кабинети суви и чисти. 【Потоне Големина】Надворешните димензии 25" (широк) x 18" (пред да-врати) Внатрешни димензии : 23" (широк) x 16" (пред-to-back) x 9" (сад длабочина) Стандарден 3.5" мозоци отвори ќе одговара на било ѓубре располагање единица Доаѓа пре-drilled со 2 дупки за славина и сапун фармацевт инсталација. 【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА】 Сите OUGOO Кујнски мијалник со 90 дена се врати и гаранција за парите назад, цел живот ограничена гаранција.Ние сме многу сигурни и горди на нашиот квалитет на производи, и искрено ве покануваме да се доживее луксузни донесе со светски квалитет ресурси.Потоне Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши Тип : Нано Црна Слој.Надворешни Димензии : 25"L x 18"W x 9"D. Внатрешни Димензии : 23"L x 14"W x 9"D. Целокупната Потоне Длабочина : 9".Басени се undercoated и поместена за да се намали вода бучава и кабинет кондензација.Монтажа Тип : Врвот на планината.Исцедете Големина : Стандард 3.5" мозоци отворање одговара на стандард ѓубре располагање единица во НАС.Сапун Фармацевт Дупчење Дупки : 1(28mm).Тапа Дупчење Дупки : 1(35mm).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.