Hipiwe 12 Пакети Акрилик Easel Стои Јасно Мини Монета Екранот Easel Држачот за Прикажување на Воздух-Tite Монети Џеб Часовници Капсули Предизвик Медали Казино Чипови,2.64 Инчен
Свеж

Hipiwe 12 Пакети Акрилик Easel Стои Јасно Мини Монета Екранот Easel Држачот за Прикажување на Воздух-Tite Монети

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ - Направени од 3,5 mm дебелина премиум акрил,трајни производи за употреба,убава кристално јасна изглед и мазна на допир.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - за Вбризгување на пластични триаголник дизајн направи ова акрилик easel стои стабилни,прикажување на вашите колекционерски предмети на совршен агол на гледање.ГОЛЕМИНА на Пакетот вклучува 12pcs акрилик easel стои, доволно за вашето слободно или замена.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Идеален за сите видови на колекционерски предмети како што се : предизвик монети,медали,монета плочи, воздух-tite монета капсула носители, воена или предизвик медали, минерали, фосили, натпревар книги, камења, полицијата & оган значки, политички копчиња, џеб часовници, џеб ножеви, пост картички, CD, спортски картички, ножеви, путер плочи и многу повеќе.ШИРОКА ПРИМЕНА - Може да се примени дома, канцеларија шоу соба,уметност класа, книжарница, свадба,шоу приказ,продавница прозорец,музеј,разни партии и бизниси каде производи треба да бидат прикажани во јавноста.Материјал : Акрил.Боја : Транспарентна.Големи димензии(W x H) : 2.09" x 2.64" / 5.3 x 6.7 cm.Средна големина(W x H) : 1.57"x 2.16" / 4 x 5.5 cm.Мали Димензии(W x H) : 1.02" x 1.38" / 2.6 x 3.5 cm.големи димензии : 12 x Акрилик Easel Стои.Средна големина : 15 x Акрилик Easel Стои.Средна големина : 20 x Акрилик Easel Стои.Направени на квалитетот акрилик материјал дебелина од 3,5 мм,убава јасно изглед,со мали димензии и мала тежина, лесен за складирање и за носење,стабилна доволно за да ги одржи својата мала колекции.Совршено се одржи монети, табела картички, бизнис картички, мобилен телефон, рамки, слики, збирки, минијатури, медалјони, мали плочи, школки, појас тока, Цд-а,мали плочи,уметнички дела и сл.Тие се погодни за шоу приказ, почетниот екран, партија, продавница прозорец, канцеларија шоу соба, маса, бизнис, музеј, прикажани производите до publicat совршен агол на гледање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.