CUSHYSTORE Црна 3/4 инчи Еластична Бенд Рака за Шиење Панталони Корселе 10 Јарди
Свеж

CUSHYSTORE Црна 3/4 инчи Еластична Бенд Рака за Шиење Панталони Корселе 10 Јарди

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

ЕЛАСТИЧНА БЕНД направени од добар квалитет полиестер и гума.ОДЛИЧНО ЗА ШИЕЊЕ ПАНТАЛОНИ, ЗДОЛНИШТА, ПЕРИКИ, WRISTBAND и DIY продукти.ДИМЕНЗИИ : Ширина 3/4 Инчи, должина од 10 метри, ЦРНА БОЈА Е КЛАСИКА за сите апликација sewings. ♥ СОВРШЕН за да имате во вашата шиење колекција за создавање на уникатни предмети.КЛИКНЕТЕ НА ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.