1/8 Инчи Бел Круг Еластична Кабелот за Маска Мека гума за џвакање Кабелот за mascarillas/Тешки Водат Висока (Бела, 100Y)
Свеж

1/8 Инчи Бел Круг Еластична Кабелот за Маска Мека гума за џвакање Кабелот за mascarillas/Тешки Водат Висока

DEN 227.76

Достапно е за нарачката

БОЈА и ГОЛЕМИНА : Бела 100-Метри Должина 1/8 инчи Маска Еластична Кабелот.УДОБЕН и ИЗДРЖЛИВИ:Дебели еластична бенд за шиење е силна.Лесен за употреба, трајни и еднократно.ДИЗАЈН и УПОТРЕБА : Мека текстура and Thick еластична високо еластична плетење еластичност ќе не боли вашите уши.Се осигура дека во воздухот е нежна и да не ја иритираат кожата, додека одржување на трајност.КАРАКТЕРИСТИКА : еластична бенд може да се широко се користат за маски,широко се користи за рекреација, маски,DIY, хулахопки, ремени, headbands, shoelaces,итн.МАТЕРИЈАЛ и ПАКЕТ : 1 Тркалаат Најлон Еластична Бендови со PVC кеса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.