FIRMERST PCB Breadboard поврземе Жица за Полнење 22 Мерач Солидна Конзервирани Бакар 28 Нозе/8.5 М Секој Гајтанот УЛ Наведени
Свеж

FIRMERST PCB Breadboard поврземе Жица за Полнење 22 Мерач Солидна Конзервирани Бакар 28 Нозе/8.5 М Секој Гајтанот

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

【ПХБ и breadboard жица за полнење】 : Вклучувајќи 4pcs на PCB Одбор, 2pcs на Breadboard, 8pcs spools на жица. 【8 бои во издавање кутија】 : Црвен/Портокал/Жолта/Зелена/Виолетово/Сино/Црно/Бело, организиран и мерливи. 【Спецификација】 : 22 Мерач(AWG), 300 V, 5 A, 0.018 R(Ω)/ft, 176°F (80℃), 28 Нозе/8.5 М секој гајтанот. 【Свиткан и облик-holden】 : Цврсти конзервирани бакар диригент, PVC Изолација, лесно да се соблече. 【Безбедност & гаранција】 : УЛ AWM 1007 "ФОЛКСВАГЕН" -1 FT1, Ro HS согласност. 4pcs 5x7 CM двострано PCB Одбор со 432 дупки. 2 парчиња 400 Точка Solderless Breadboard. 8 Pcs 28 Нозе/Секој Гајтанот ПВЦ поврземе жица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.