Рис Towpower 7805011 Кочница За Контрола На Жици Се Подигнат
Свеж

Рис Towpower 7805011 Кочница За Контрола На Жици Се Подигнат

DEN 388.32

Достапно е за нарачката

Обичај пред-жичен кочница контрола темперамент.ОЕМ стил жица темперамент за модели опремени со приколка забавува пакет.Брзо и лесно приклучок во стил конекции.Го намалува можно краток кола и крстот жици на кочница контроли.Ќе колега директно помеѓу вашето возило и неколку Рис Towpower кочница контроли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.