Сет од 10 Парчиња Морски Нерѓосувачки Челик 1/2 Инчи x 10 Инчен Претвори Око Гром Орев и Миење се Гради Стил
Свеж

Сет од 10 Парчиња Морски Нерѓосувачки Челик 1/2 Инчи x 10 Инчен Претвори Око Гром Орев и Миење се Гради Стил

DEN 461.52

Достапно е за нарачката

Сет Од 10 Парчиња Морски Нерѓосувачки Челик 1/2 Инчи x 10 Инчен Претвори Око Гром Орев И Миење се Гради Стил.Тежина : 12 Унца/Парче *Груба Проценка*.Направени Од 316 од не ' Рѓосувачки Челик; Креирање стил; Работно Оптоварување Граница : 250 Фунти. * Никогаш не го Надминува Работното Оптоварување Граница*.Месо тело : 10 Инчен Должина; Конец големина : 1/2 Инчи; Конец Должина : 4 Инчен; Око ID (Дијаметар) : 1-1/4 Инчен; Должина : 12-1/8 Инчен ( од Горе надолу); Вклучувајќи Гром И 2 Подлошки.Количина : 10 Парчиња По Нарачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.