Стенли Хардвер 221135 Око Гром Со Ореви Собрани, 1/4 X 5 (Пакување од 20)
Свеж

Стенли Хардвер 221135 Око Гром Со Ореви Собрани, 1/4 X 5 (Пакување од 20)

DEN 117.36

Достапно е за нарачката

ЧЕЛИК.Цинк Позлатен. 1/4" Жица Кол.Lgth.Во.=5. За употреба во екстериерот и ентериерот апликации.Истакнува : Челик 1/4" x 5' Големо око завртки се обезбедени со собраа ореви За употреба во екстериерот и ентериерот апликации Цинк позлатен челик отпорен на 'рѓа или од не' рѓосувачки челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.