Мачка Око Шминка Водоотпорен Неонски Шарени Течни Eyeliner Пенкало Сочинуваат Comestics долготрајни Црно Око Лагер Молив Шминка Алатки (црвено)
Свеж

Мачка Око Шминка Водоотпорен Неонски Шарени Течни Eyeliner Пенкало Сочинуваат Comestics долготрајни Црно Око

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

【DNM Водоотпорен Eyeliner Пенкало】Прецизни, остри линии.Интензивна боја.Не дупка со.На eyeliner пенкало дека има континуиран проток, обезбедување на непречено дури и линии, да Добиете совршено долготрајни мачка очи изглед со Единствена професионална шминка Мастило eyeliner. 【Прецизни】 Нашите ажурирање ултра-прецизни совет е флексибилен и лесен за употреба.Секој удар е неверојатно течност за дефиниран крај.Парична казна и природни, широка и храбар—изглед е секогаш до вас!. 【Компатибилен】 прецизни течни чувствува совет eyeliner е погоден за чувствителни очи и контакт леќи wearers。. 【Висок квалитет】 Вода-отпорни, дупка со-доказ и лесно да се во боја, долго-траен, нема алергии, лесно да одговара на различни шминка стил.Совршен по-продажбата на услугата : ве Молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Откако ќе ги примите eyeliner молив, откако ќе најде дека тоа е скршен или неупотребливи, ве молиме контактирајте со време да го замени со нов.Ние ќе обезбедиме бесплатна услуга за замена.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.