Christian Dior Diorshow На Сцената Течни Eyeliner 096 Винил Црна за Жените, 0.01 Унца
Свеж

Christian Dior Diorshow На Сцената Течни Eyeliner 096 Винил Црна за Жените, 0.01 Унца

DEN 984.00

Достапно е за нарачката

Со водоотпорен течни eyeliner до дваесет и четири часа на истрошеност.Тоа е на располагање во широк спектар на интензивни бои.Тоа лесно се пресоздава око што изгледа зашеметување.Земја На Потекло : Франција.Боја : Винил Црна | Големина : 0.01 Унца (Пакување од 1).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.