6PCS Erinde Обоени Eyeliners Молив во Собата, Бисер Гел Eyeliner Шминка, Водоотпорен & Мазно Лизгање & Висока Прецизност Nib Виножито Eyeliner, Вегетаријанци, Шарени Крем Око облоги, Бо?
Свеж

6PCS Erinde Обоени Eyeliners Молив во Собата, Бисер Гел Eyeliner Шминка, Водоотпорен & Мазно Лизгање & Висока

DEN 158.16

Достапно е за нарачката

????【БОЈА EYELINER SET & ПОВЕЌЕКРАТНА употреба】Очи шминка молив, 6 различни бои на супер боја на очите лагер молив може да ви помогне да дизајн поинаков шарм.Гелот лагер може да се користи не само како eyeliner, но исто така и како сенката за очи, highlighter, лежи копринени молив. ????【МАТ ГЕЛ EYELINER】Оваа прецизност eyeliner содржи мат бои, совршени за smoky ефекти и драматичен изглед.Тоа ви овозможува да се создаде остри линии за продлабочување на вашите очи со светли бои, но не и досадна. ????【ВОДООТПОРЕН & ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ЛИНИИ】На вода за да се активира eyeliner е направен од високо-квалитетни материјали додека трае во текот на целиот ден.Оваа eyeliner молив е водоотпорен, не дамка лесно, и трае подолго.Лесно да ги размачкаме и дамка кога се користи.Природно и удобно формула, мазно лизгање, висока прецизност nib може да ги привлече јасни линии, со силна боја. ????【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА】 Овој гел eyeliner е погоден за сите видови на ситуации, вклучувајќи салони, забави, свадби, забави, референци, итн.Лесно да се отстрани eyeliner со шминка смена, чиста брзо и никогаш не се грижите за пигментацијата. ????【Најдобар Подарок】Со својата уникатна пакување, ова eyeliner молив е совршен подарок за вашата девојка, добра пријателка, сопруга или сакана за Денот на Вљубените, birthday (Роденден),Божиќ, Денот на Мајката, итн. 6 PCS Erinde Обоени Eyeliner Молив во Собата, Мат Гел Eyeliner Шминка, Водоотпорен & Мазно Лизгање & Висока Прецизност Nib Гел Eyeliner, Вегетаријанци, Шарени Крем Око облоги Идеален Подарок за Жените.Гел Крем Текстура & Високо Заситени Бои.Долготрајни & Водоотпорен.Високо Pegmented & дупка со-доказ.Погоден за Секоја Прилика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.