Sorme' Третман Козметика Truline Механички Eyeliner
Свеж

Sorme' Третман Козметика Truline Механички Eyeliner

DEN 257.76

Достапно е за нарачката

Дупка со доказ.Водоотпорен.Произведени во Германија.Совршен за сите типови на кожа.Професионални и квалитетни бои.Крајната око лагер молив, интензивна боја и водоотпорен weatherability.Овој уникатен механички молив ќе се дефинира, да ги подобрат и ги истакнуваат во текот на денот без дупка со!.Дупка со proof Waterproof Made во Germany Perfect за сите типови на кожа, Професионални и квалитетни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.