Голи Минерали Траен Линија Долго-Носи Eyeliner Траен Браун
Свеж

Голи Минерали Траен Линија Долго-Носи Eyeliner Траен Браун

DEN 763.20

Достапно е за нарачката

Доставување на долго-носи богато пигментирани бои.Исполнет со негување мешавина од минерали & витамин Ц за смирување.Број На Модел : 68042. Објектот Пакет Димензија : 1.3 см L x 1.9 cm W x 14.2 cm Х. Боја : Трајни Браун | Големина : 0.012 Унца (Пакување од 1).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.