OCPTY Ролери Fairlead, 4 ПАРЧИЊА 3000-4000 LBs 4-Начин Ролери Кабел Водич - Крик Ролери Fairlead 4-1/4 Топ Моделот за Обновување на Off-Road Камион RV Пикап за Џип АТВ UTV SUV
Свеж

OCPTY Ролери Fairlead, 4 ПАРЧИЊА 3000-4000 LBs 4-Начин Ролери Кабел Водич - Крик Ролери Fairlead 4-1/4 Топ Моделот

DEN 308.40

Достапно е за нарачката

????Поле на примена - за употреба со 3.000 до 4.000 лица lbs winches, со вкупен максимален капацитет варира во зависност од влечење агол. ????Тешки Премиум АТВ ролери fairlead - го Намалува триењето и вашиот крик кабел/јажето од носат. ????Здодевна работа - Dowel-pin лежишта и композитни bushings на мулти-насочен ролки да се обезбеди непречено функционирање, дури и за време на екстремни агол повлекува.Кабел и челичното јаже работи без проблеми и лесно врз крик на тапан. ????Направен од тешки-должност железо загради ролки, и силна градба би можеле да крик кабел. ????Удобен - Спречување на линија од хаос, која е погодна за секојдневно чистење и одржување на работа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.