ПРЕДУПРЕДУВААТ 28930 Hawse Стил Крик Fairlead
Свеж

ПРЕДУПРЕДУВААТ 28930 Hawse Стил Крик Fairlead

DEN 360.00

Достапно е за нарачката

Hawse fairlead замена за ПРЕДУПРЕДУВААТ RT15, XT15, 1.5 ci, 2.5 ид и A2000 АТВ winches.Леано железо изградба.Монтажа дупки се 4 7/8in помеѓу центри.Замена на дел за следниве ПРЕДУПРЕДУВААТ АТВ крик модели : RT/XT 15 серија, 1.5 ci, 2.5 ci, 3.0 ci, A2000 winches.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.