LSAILON 4WD АТВ UTV Алуминиум Hawse Fairlead 5 Инчен Топ Моделот Синтетички Крик Јаже Hawse Fairlead 3000lb 4000 lb
Свеж

LSAILON 4WD АТВ UTV Алуминиум Hawse Fairlead 5 Инчен Топ Моделот Синтетички Крик Јаже Hawse Fairlead 3000lb

DEN 506.40

Достапно е за нарачката

Напомена : ве Молиме внимателно да се провери ако ова погодна за вашиот крик и крик јаже.Монтажа на хардверот не е вклучен во нашиот пакет.Повеќе Лесен и Практичен : Инсталиран на оваа fairlead те натера да winching повеќе организирани.Избегнување на околности, како што се јаже или кабел правец.Сите компоненти се внимателно проверени и потврдени да ги исполнуваат најстрогите стандарди за квалитет за да се обезбеди подолг животен век.Направени од високо-квалитетни материјали, стабилен и сигурен перформанси, брз одговор, точни те мерење и лесно да се инсталира.Одлични услуги на клиентите ќе ви донесе без грижи по купувањето.Ве молиме да се чувствуваат слободни да стигнат до нас ако имате било какви прашања или незадоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.