kemimoto Универзална АТВ Кал Рака 7/8-11/8 Инчен АТВ Handelbar Кал Земи Рака Компатибилен со Sportsman Outlander Renegade и Повеќе
Свеж

kemimoto Универзална АТВ Кал Рака 7/8-11/8 Инчен АТВ Handelbar Кал Земи Рака Компатибилен со Sportsman Outlander

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

[Материјал] кал рака за атв е составен од челични јажиња и гумени ракав, кои се цврсти и трајни, не е лесно да ' рѓа и возраст.Гума ракав обезбедува екстра триење, па дека раката не е лесно да се лизга и контрола е поцврста. [Главната Функција] атв кал рака handlebar овозможува на возачите редистрибуираат нивната тежина за подобрување на влечење во тешки услови, како што се калливата земја, снег, а косите површини и така натаму. [Друга Функција] кал бар за атв обезбедува парапет место за детето седи во предниот дел. [Компатибилност] Погоден за атв handlebars со дијаметар од 7/8-11/8 инч. [Инсталација] На outlander кал рака може да биде инсталиран од страна на затегнување на завртки, кој е многу едноставен и лесен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.