ОВЕН Fairlead Заградата
Свеж

ОВЕН Fairlead Заградата

DEN 426.96

Достапно е за нарачката

Нерѓосувачки челик изградба да го издржат ' рѓа и влага.Точно тестирани во прав грб заврши лесно outlast патот сол.Нуди трајни црна заврши алтернатива на полиран не ' рѓосувачки челик изглед. 3" дијаметар, тешки-ѕид цевки изработени од силна 201 од не ' рѓосувачки челик.Две пре-drilled дупки во crossbar за монтажа LED светло барови или работа светла.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.