Рок Слајд Инженеринг RSEFL R-Se Алуминиум Fairlead Сите Синтетички Крик Линии
Свеж

Рок Слајд Инженеринг RSEFL R-Se Алуминиум Fairlead Сите Синтетички Крик Линии

DEN 1542.00

Достапно е за нарачката

Алуминиум fairlead (црна) со нерѓосувачки челик лице плоча за сите предните браници со синтетички крик линија.Достапни во сопствени бои за дополнителни промени, Направени во САД.Нерѓосувачки Челик Лице Плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.