Нерѓосувачки Челик Флип-До 8 3/4 Ролери Fairlead Монтирани Табличка Носителот Заградата Универзална
Свеж

Нерѓосувачки Челик Флип-До 8 3/4 Ролери Fairlead Монтирани Табличка Носителот Заградата Универзална

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Пакетот содржи 1 X Флип-Up Roller Fairlead Монтирани Табличка Држачот.Едноставно Флип Заградата назад Нагоре и Надолу кога Winching е Направено.На Клиповите се Купени на Ролери да се Обезбеди назад на Патот.Заштитете го Вашиот Ролери Fairlead од Патот Остатоци.Лесно Монтирање На Табличка На Крик.Компатибилен со Ролери Fairlead со 8 3/4" Монтажа Дупка (за модели со Ролери Fairlead само).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.