Qinlorgo Тешки Fairlead, Fairlead, 125mm/5in Возило Додаток Здрав Трајни Авто Делови автомобилски Делови за Поправка на Авто Магазин Одржувањето на Возилото
Свеж

Qinlorgo Тешки Fairlead, Fairlead, 125mm/5in Возило Додаток Здрав Трајни Авто Делови автомобилски Делови за

DEN 1092.00

Достапно е за нарачката

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】На здрав тешки-должност железо поддршка ролери не е лесно да се оштети, трајни и долг животен век. 【ЕФИКАСНО да се НАМАЛИ ТРИЕЊЕТО】Може да им помогне ефективно да се намали триењето и заштита на крик кабелот од носење. 【УДОБЕН И ПРАКТИЧЕН】Задржи крик кабел во линија за полесно ракување на кабелот,кој е многу удобен и практичен. 【БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН】претрпе голема квалитет и безбедност на тестирање за да се обезбеди сигурен перформанси. 【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】Тоа е широко се користат и универзален.Додека големината е погоден и дупка растојание е 125mm/5in, нема потреба да се грижите за проблемот на не-монтирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.