Astra Депо Алуминиум 4 4/5 Mount Гром Hawse Fairlead 3000lbs-4000lbs и Гума Затка за АТВ UTV Крик Јаже 3/16 1/4 (Црна)
Свеж

Astra Депо Алуминиум 4 4/5 Mount Гром Hawse Fairlead 3000lbs-4000lbs и Гума Затка за АТВ UTV Крик Јаже 3/16

DEN 450.00

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 1 X Hawse Fairlead + 1 X Крик Јаже Затка.Fitment : Одговара на повеќето автомобили ЏИП АТВ UTV со 4 4/5" гром планината и 3/16" или 1/4" крик јаже (1500lbs да 6000lbs крик).Hawse Fairlead Намалува обврзувачки и триење предизвикани од влече од различни агли.Штити Синтетички Јаже од Прекумерна Елементи и да се Спречи Пренесување на Топлина за тоа.Затка Задржете го крик јаже во подготвени и безбедни позиција и да се Намали повредени или штета за било која позиција. 4 4/5" стандард гром планината шема и гума затка дизајнирани да се користи со синтетички крик јаже.Ќе не кавгата или метежот синтетички јаже Hawse Fairlead.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.