ECOTRIC Фендер Ракети за 2013- Scion FRS & 2013-2017 BRZ ГР Стил Возило ABS Покритие
Свеж

ECOTRIC Фендер Ракети за 2013- Scion FRS & 2013-2017 BRZ ГР Стил Возило ABS Покритие

DEN 9839.76

Достапно е за нарачката

Фендер ракети се прошири подалеку преку нови гуми и заштита на страни на вашето возило од кал, карпи, стапови и други остатоци, кои може да го уништи вашиот paint job.Во прилог на ова, исто така тие можат да им даде на вашите постари камион нов повеќе современи изгледаат и се чувствуваат.Направени од мала тежина отпорност на ABS, не-пукање, не-warping, УВ-отпорни.Драматично подобри и стил и изглед.Професионалната инсталација високо препорачливо.Сите предмети ќе бидат испратени од 1 работен ден,без експедитивни услуги достапни.Ние брод нашите предмети во САД само(НЕ се вклучени Хаваи,Алјаска или порторико, PO Кутии/APO е ).Обезбедува техничка поддршка во секое време.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни каже што да правиме за вас,ние ќе ви одговори во еден работен ден.Во рок од еден месец по приемот на стоката, ако најдете било дефект на производот, ве молиме контактирајте со нас за замена.Штета за време на инсталацијата НЕ се враќа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.