LEDKINGDOMUS Фендер Ракети Полнење Компатибилен за 2007 до 2013 година Тојота Тундра, УВ Заштитен Dura-Flex Материјал Мат Текстура Црна Заврши Пред Задните Тркала Џеб Занитвам С?
Свеж

LEDKINGDOMUS Фендер Ракети Полнење Компатибилен за 2007 до 2013 година Тојота Тундра, УВ Заштитен Dura-Flex

DEN 406.80

Достапно е за нарачката

✔ КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ - Компатибилен за 2007 до 2013 година Тојота Тундра.Секој фендер одблесокот е наменета за специфичен модел, ве молиме проверете ја вашата возилото Година, марка и Модел. ✔ ПРЕМИУМ АБС МАТЕРИЈАЛ - Секој сет на Фендер Ракети е направен од премиум АБС материјал за да се обезбеди дека fenders се посветла и повеќе издржливи.НЕ сите стари материјали и рециклирани материјали се меша. ✔ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Без дупчење потребни за време на инсталацијата.Инсталација рачно и е потребно за монтажа хардвер комплет се вклучени во пакет за да го инсталирате. ✔ УВ ЗАШТИТА - Направен од флексибилни УВ-третираат високо влијание термопластични со мат црна заврши, Нема Chalking или Пукање.Тоа може да биде обоен според специфичната боја на вашето возило. ✔ OFF ROAD ИЗГЛЕДА - Заштита на воланот па од кал, гребнатини и други надворешни штета.Пакетот доаѓа со сет на Фендер Ракети, Хардвер Монтажа Комплет и Упатството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.