Онлајн Авто Понуда за ГМ Камион Тело и Крилата Усогласување Shims - 1/16 & 1/8 Дебела - 24 shims- #397T
Свеж

Онлајн Авто Понуда за ГМ Камион Тело и Крилата Усогласување Shims - 1/16 & 1/8 Дебела - 24 shims- 397T

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Бренд : Онлајн Авто Снабдување, Гаранцијата : Не, Осветленост Дел Број : NA.Производителот Дел Број : NA, Поставување На Возило : Лево, завршна Површина : Сребро Цинк.Другиот Дел Број : 398399, Земјата/Регионот На Производство : Сад.Ново тело усогласување shims.Се користи за fenders, капи, врати, браници, итн. 12 shims : 1/16" дебела. 3/8" слот. 1-1/4" широк x 1-1/8" високи.Сребро цинк заврши. 12 shims : 1/8" дебела. 3/8" слот. 1-1/4" широк x 1-1/8" високи.Сребро цинк заврши.Количина : 24 shims.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Omix-Ада 12004.12 Фендер
Свеж
Omix-Ада 12004.12 Фендер
Достапно е за нарачката
DEN 500.16
Оценка на купувачите: