12PCS Притисни Поп Fidget Играчка Fidget Нараквица, Издржливи и Прилагодливи, Multicolor Стрес Олеснување Прст Притиснете Хривнија за Деца и Возрасни АДХД ДОДАДЕТЕ Аутизам (Опц?
Свеж

12PCS Притисни Поп Fidget Играчка Fidget Нараквица, Издржливи и Прилагодливи, Multicolor Стрес Олеснување Прст

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

силикони. 【Одлична Стрес Знаците】 : Овие fidget играчка нараквици да може ефективно да се ослободат од вознемиреност и стрес и со притискање и пукање звук тоа го прави.Тие се големи fidgets wristband за возрасни, деца и анксиозност, намалување депресии, повеќе се концентрираат и фокусираат на работа!. 【Лесни & Преносни】 : Тоа може да се носи околу вас, како wristband и носи забава за вас во секое време и насекаде.Тоа е одлична алтернатива на другите fidget и сензорни играчки. 【Модерен Fidget Нараквици】 : Овие Притисни меур сензорни играчки може да се користи како модерен и кул нараквици погоден за сите-годишна возраст носат и секоја прилика.Совршен за спорт, фитнес, партија, тим за обука, сувенири, маркетинг и промотивни материјали, итн.Тоа е голема модни додатоци производи. 【Удобен за носење】 Светла и мазна површина дизајн е пријателски за кожата.ќе може да игра со крцкањето на меур.Тоа е најпопуларниот мала играчка за стрес олеснување nowaday, а тоа е високо-квалитет и совршен подарок за пријателите или семејството. 【Подароци За Сите Возрасти И Прилики】 : Овие притисни меур хривнија играчки се одлични за сите видови на луѓе, канцеларија декомпресија, децата со аутизам.Одличен подарок за Роденден, Божиќ,денот на Благодарноста.Нашиот производ Меур Сензорни Fidget Играчки имаат шест бои и дванаесет пакети.Оваа Fidget Играчка има уникатен дизајн и е многу најпопуларните играчки во денешно време.Fidget играчки нараквици немаат старосна граница, може да се игра од страна на секој, и може да се користи дома, училиште, канцеларија, партии и други прилики.Ова е одличен подарок за семејство, пријатели и деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.