ECOGARD XA11536 Премиум Мотор Филтер за Воздух Одговара на Субару Crosstrek 2.0 L 2018-2020, Шумите 2.5 L 2019-2020, Impreza 2.0 L 2017-2020, Искачување 2.4 L 2019-2020, Пустош 2.5 L 2020, Наследство Од 2,5 L 2020
Свеж

ECOGARD XA11536 Премиум Мотор Филтер за Воздух Одговара на Субару Crosstrek 2.0 L 2018-2020, Шумите 2.5 L 2019-2020,

DEN 444.96

Достапно е за нарачката

КОМПАТИБИЛЕН со Субару Crosstrek 2.0 L 2018-2020, Шумите 2.5 L 2019-2020, Impreza 2.0 L 2017-2020, Искачување 2.4 L 2019-2020, Пустош 2.5 L 2020, Наследство Од 2,5 L 2020, Crosstrek 2.0 L ХИБРИД 2020, Наследство 2.4 L 2020, Пустош 2.4 L 2020 година. Го ЗАМЕНУВА ACDELCO A3441 C, ФРАМ CA12295, PUROLATOR A31464, СУБАРУ 16546-AA16 A, WIX WA10713. ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ со промена на вашето возило филтер за воздух најмалку на секои 12,000 милји (или како што е препорачано во вашиот автомобил сопственикот прирачник); да се осигура вашето возило е моторот има чист и ефикасен проток на воздух треба за брзо забрзување и сила.Се ИЗБЕГНЕ ЗГОЛЕМУВАЊЕ на МОТОРОТ НОСАТ предизвикани од валкани на воздухот филтри кои може да им овозможи на штетните честички да се добие во моторот.ФАБРИКА СЕ ВКЛОПУВААТ ЗА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.