Влажни/Сува Вакуум Патрон на Филтерот за Занатски 9-17884 17935 17937 17920 Продавница Vac Филтер Замена Дел, се Вклопуваат Одберете 6 Литри и Големи Vacs(1 Pack)
Свеж

Влажни/Сува Вакуум Патрон на Филтерот за Занатски 9-17884 17935 17937 17920 Продавница Vac Филтер Замена Дел,

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

17884 Вакуум Патрон на Филтерот за компатибилен со Занатски Продавница Vac Замена Филтер.Се вклопи во овие акции броеви : 9-17920, 9-17921, 9-17922, 9-17923, 9-17929, 9-17935, 9-17937,исто Така, за одберете 6,8,12 и 16 Литри vacs направени од 2002-2004. Се користи за расчистување на секојдневниот нечистотија како пилевина, дрво чипови, работно место остатоци и автомобил или камион нечистотија.Тоа може да биде лесно да се чисти.Димензии : 7.8 x 7.5 x 7.5 инч.Објектот Тежина : 0.8 lbs.Го замени Моделот Серија Делови Периодично да ги Задржи Твојот Машина Свежи и Чисти Најдобар Избор За Заштеда на Пари И Време!. 17884 Вакуум Патрон на Филтерот за Занатски 9-17884 17935 17937 17920 Продавница Vac Замена Дел, исто Така, се Вклопуваат Одберете 6 Литри Објект Тежина : 0.8 lbs Compatible Дел Број (P/N) : Занатски Продавница Vac 9-17884 917884 17884 ве Молиме да Користите Ctrl+F за да Пребарувате Вашиот Модел или Дел Број PN : 9-17921, 9-17922, 9-17923, 9-17929, 9-17935, 9-17937 17920, 17921, 17922, 17923, 17929, 17935, 17937 2002-6 Литри, 2002-8 Литри, 2002-12 Литри, 2002-16 Литри 2003-6 Литри, 2003-8 Литри, 2003-12 Литри, 2003-16 Литри 2004-6 Литри, 2004-8 Литри, 2004-12 Литри, 2004-16 Gallons Original Дел Број PN : Занатски 17884.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.