ACTO Тешки Фиока Слајдови 24 инчен со Заклучување 230 Кг Капацитет Страна Монтирани Целосна Екстензија Фиока Слајдови Топката Имајќи Индустриски Фиока Слајдови 1 Пар
Свеж

ACTO Тешки Фиока Слајдови 24 инчен со Заклучување 230 Кг Капацитет Страна Монтирани Целосна Екстензија Фиока

DEN 2227.20

Достапно е за нарачката

【Товарот】 2mm дебели челик, посилни товарот на капацитетот, максималниот товарот капацитет на секој пар на фиока слајдови може да се постигне 230 фунти, големина : должина 24.8 x ширина 2.08 x висина 1.57 инч. 【Сигурносен појас се заклучува】Притиснете го сини рачка за да го отклучите, спречите случајно лизгање, лесно да се контролира. 【Одличен квалитет】 Површината electroplating третман, ' рѓа превенција, фиока слајдови имаат животен век до 30 години, и може да се користи на полиците, кабинети, индустриски фиока, камиони, вендинг машини итн. 【Целосна екстензија】3 секции, Целосна Екстензија, повисок капацитет на носивост, погодно за зачувување на објекти, еднострано инсталација царинење на тешки фиока слајдови 19.4±0.5 mm, и царинење може да биде само големи не се мали. 【Тивко и удобно】 На фиока слајдови усвојува двоен ред цврста топка лого дизајн, кој е мирна и стабилна, кога на слајдовите е затворена.Мазност е 3 пати поголема од таа на обичните фиока слајдови.Овој производ не содржи завртки, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви посакувам среќен живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.