IMORTTA Пондерирана Smart Hoola Обрачот за Возрасни, Губење на Тежината, 2 во 1 Прилагодливи Кружна Масажа со 24 Монтажни Јазли, Погодна за Возрасни Почетници и
Свеж

IMORTTA Пондерирана Smart Hoola Обрачот за Возрасни, Губење на Тежината, 2 во 1 Прилагодливи Кружна Масажа со

DEN 1476.00

Достапно е за нарачката

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : во Споредба со традиционалните Hoola обрачот, на IMORTTA smart Hoola обрачот е полесно да се користат и нема да падне,дури и почетниците може да се користат,исто така, масажа вашиот половината ,Тоа согорува мастите, го прави половината тенок.Smart hoola карики е најлесен и повеќето интересен начин да се вежба.МОНТАЖНИ ДИЗАЈН : Таа се состои од 24 монтажни делови, кои може да се расклопуваат expediently.Smart пондерирана вежба обрачот може да се прилагоди 14 ( одговараат за 22 инчи / 56cm ) 24 ( 43 инчен / 110cm ) секции според вистински половината обемот на внатрешниот круг кој одговара на сите големини.Деловите и лесен, безбеден заклучување лесно се одделуваат, што го прави лесен за чување.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : smart пондерирана вежба обрачот направени од хард ABS пластика за да се спречи опрема за стареење, која е безбедна и издржливи.Тоа, исто така, има мека гравитација топката, може да се прилагоди на должината на јажето според вашиот тренинг ниво, Добар избор за подарок.ТИВКО ЛЕЖИШТА : 3 поставете надгради 360-степен молчи ролки може дури и флексибилни, rotate, што го прави помал шум и неспокојот ротација.Во секое време И СЕКАДЕ : Дали дома или на отворено, може да се вежба во секое време.Тоа се согоруваат маснотии побрзо од нормалните Hoola обрачот ,ние ви препорачуваме да се вежба 30 минути дневно за 5 дена, потоа можете да горат до 800 калории секој пат.Тоа може да се користи од страна на сите членови на семејството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.