Athearn ДО АВТО-MAX #800064
Свеж

Athearn ДО АВТО-MAX 800064

DEN 1679.76

Достапно е за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100481. УНИЈАТА ПАЦИФИК АРТИКУЛИРАНИ АВТО ПРЕВОЗНИКОТ МОДЕЛ КАРАКТЕРИСТИКИ : Три патот броеви Целосна артикулационите со флексибилни дијафрагмата Посебно се применува скали, кочница местење, stirrups, и рачната сопирачка детали за Безбедност на разголување Симулирани corrugate покривот 70 тон ролери имајќи камион Високо детална, горивото-украсениот тело Точно насликани и печатени за реални декорација Тело монтирани Mc Henry оперативни скала зглоб couplers Замена на делови на располагање 33" Машински метални тркала со RP25 контури работат на сите популарни брендови на патеката Минимален радиус : 22" ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.