MARKLION ХО Луксузни Патници DB TEE Изразат SUD-Правец WAGENSET 42993 W/Coachs Автомобили Фино ЕНТЕРИЕРИ Детали
Свеж

MARKLION ХО Луксузни Патници DB TEE Изразат SUD-Правец WAGENSET 42993 W/Coachs Автомобили Фино ЕНТЕРИЕРИ Детали

DEN 1679.52

Достапно е за нарачката

ЛУКСУЗНА DB ПАТНИЦИ TEE ИЗРАЗАТ SUD-ПРАВЕЦ WAGENSET W/(3) ДОЛГО COACHS АВТОМОБИЛИ.ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ, РЕАЛНИ И ФИНО ДЕТАЛНИ.ИЗДРЖЛИВИ HITECH ГЕРМАНСКИ ИНЖЕНЕРИНГ.MARKLIN ХО ЛУКСУЗНИ ДОЛГО ПАТНИЦИ DB TEE ИЗРАЗАТ SUD-ПРАВЕЦ WAGENSET 42993 , (3) COACHS АВТОМОБИЛИ СО ФИНО, НО ДЕТАЛИ ВО ОРИГИНАЛ MARKLIN И STYROFOAM КУТИЈА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.