Тито Отворено Кампување Титаниум Лажица Ultralight Титаниум Spork Вилушка со Прав Рачка за Надворешна Кампување & Пикник Само 17G(Spork)
Свеж

Тито Отворено Кампување Титаниум Лажица Ultralight Титаниум Spork Вилушка со Прав Рачка за Надворешна Кампување

DEN 165.36

Достапно е за нарачката

Материјал : Кампување flatware е направен од 99.9% титаниум, кој е лесен,здрав,не-токсични, не-алергиски, не-rusting,мазни рабови,обновливи и трајни производи за секојдневна употреба.Лесна : Само 13g.Должина : 40*150mm.Може да се стави во вашиот џеб или packbag,многу погодна за кампување, backpacking, планинарење, излети, семејни дружења и ручек.Еко-пријателски : ФДУ храна одделение, обновливи метал utensil сет кој е изграден за да трае.Да се избегне непотребното ниска цена за еднократна употреба пластични и помалку издржливи дрвени прибор за јадење.Service : Ако производот не може да се користи, контактирајте со кориснички услуги и ние ќе поправка или замена за слободен ако тоа не успее да ги исполни стандард.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други прашања.Пакување : 1* Титаниум Spork.Без да се носат целосен сет на прибор.Тито е професионална бренд за надворешна спорт производи и нашата фабрика е 1 отворено спорт производи производителот во Bao Ji Кина.Овој долг се справи со вилушка лажица е еден од нашите ѕвезда производи и топ-продажба на стоки во Aliexpress.Ова лажица се изработени од титаниум ,па тоа е многу тешко и ultralight.Најдобар предност за овој производ е spork се комбинираат со лажица и вилушка во едно тело.Оваа spork е навистина убаво за кампување, планинарење и патување.Спецификации : Бренд : Тито Титаниум Материјал : Титаниум Големина : 40*150 MM Тежина : 13 G Пакет : 1* Spork Предност : 1. Мат заврши справи дава солидна држи.Рамна глава направи тоа лесно да се постигне катчиња во шише. 2. 2-во-1 spork е комбинација на лажица и вилушка. 3. Неспокојот раб-мелење, побезбедно во устата.Опремени со длабок сад, доволно капацитет за да се одржи повеќе храна.Издржливи, подебели дизајн. 4. Многу погодна за backpacking, кампување, планинарење, патуваат, дома.Перат и еднократно, преносни за патување и прошетка.Забелешка : Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.