ROARINGWILD 12 Пакет Трајни BPA-Free Tritan Sporks - Лажица Сет од 12 Мулти-функционални 3 во 1 Нож Вилушка Лажица Spork Случаен Боја Flatware Поставува
Свеж

ROARINGWILD 12 Пакет Трајни BPA-Free Tritan Sporks - Лажица Сет од 12 Мулти-функционални 3 во 1 Нож Вилушка

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

③ Боја е случаен ④ Одличен за домашна употреба,ресторан,отворен пикник,кампување,планинарење,итн.Со лажица ќе ви овозможи да уживате во замрзнати сладолед и домашни супи.Карактеристики : Материјал : ABS Лажица големина : 18 x 3.Забелешка : Стави spork далеку оган.Користење на вилушка да јаде вашиот салати, franks, marshmallows, грав и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.