Гербер Го Проголта Мулти-Вилушка, Камп Јадење Алатка, Оникс [31-003418]
Свеж

Гербер Го Проголта Мулти-Вилушка, Камп Јадење Алатка, Оникс [31-003418]

DEN 408.00

Достапно е за нарачката

Го проголта мулти-вилушка е идеален за оние кои бараат лесен, Лесен-за-користење на алатката на патеката. 9 алатки на располагање за првично, јадење, и за чистење.На монтажни цврста состојба алатка нуди 6 функции додека го држите вашиот мулти-вилушка надвор од нечистотија или тенџере со единствена потпирачот дизајн.Монтажни алатка карактеристики на serrated Пакет настроената, може да настроената, шише настроената, pry бар, мали flathead возачот, како и голем flathead возачот.Боја : Оникс На под една унца, го Проголта Мулти-Вилушка е идеален за оние кои бараат лесен, лесен-за-користење на алатката на патеката.Дизајниран за да се справи со оброк од почеток до крај, го Проголта има 9 алатки на располагање за првично, јадење, и за чистење.На освежен вилушка дизајн не е компромис функција, и монтажни цврста состојба алатка нуди 6 функции додека го држите вашиот мулти-вилушка надвор од нечистотија или тенџере со единствена потпирачот дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.