EADUTY Мотор Цилиндри Брус Алатка 2-7 Дијаметар Прилагодливи Deglazer со 3-Парче 4 Долго Камења 220 Ронки
Свеж

EADUTY Мотор Цилиндри Брус Алатка 2-7 Дијаметар Прилагодливи Deglazer со 3-Парче 4 Долго Камења 220 Ронки

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

【Прилагодливи 2-7 ИНЧЕН Спектар】Мотор цилиндри брус за deglarzing мотор цилиндри 2-Инчен до 7-Инч во дијаметар. 【Трајни Вратило】Трајни флексибилни окното за лесен за употреба и само центрирање. 【Прилагодливи Притисок на Камења】Knurled тркала прилагодува пролет притисок на камења против цилиндар понесе. 【3 Дел 220 Ронки Камења】Цилиндар Брус карактеристики 3 заменливи 4-Инчен долго 220 ронки камења.ДВЕ годишна гаранција.На Eaduty мотор цилиндри брус е совршен за отстранува јаглерод, ' рѓа и топлина глазура депозити на цилиндар забива.Тоа може да усовршувајќи цилиндар брус од 2 инчен до 7 инчи.Флексибилни окното за лесна употреба и само центрирање.Knurled тркала прилагодува пролет притисок на камења против цилиндар понесе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.